Alle akzeptieren
Konfigurieren
Nur notwendig
Dieses Stellenangebot ist offline.
Suchen Sie ähnliche Jobs?
klicken Sie hier

company_seo_logo Specjalista ds. kadr i płac

Arbeitsort:

Polen, Śląskie, Sosnowiec

Branche:

Buchhaltung/Prüfungswesen

Funktion:

Administration/Lohn- und Gehaltsabrechnung

Niederlassung: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
Datum der letzten Aktualisierung: 03/01/2023

Stellenbeschreibung

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. kadr i płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- sporządzanie umów o pracę, zaświadczeń

- sporządzanie świadectw pracy

- prowadzenie akt osobowych

- naliczanie wynagrodzeń

- sporządzanie raportów dla klientów w excelu

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość prawa pracy- dobra znajomość programu Excel

- komunikatywność, dobra organizacja pracy

- wykształcenie: średnie lub wyższe

- znajomość programu Gang  będzie atutem

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

- pracę w dogodnej lokalizacji w nowoczesnym biurze z prywatnym parkingiem

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database.
Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates.
By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl.

Employment agency certificate: 13347

Mehrere Details

Vertragstyp:Festanstellung

Karte

Teilen Sie dieses Stellenangebot
  Zeigen Sie diese Nachricht nicht mehr an
Sie können kein passendes Stellenangebot finden?
Registrieren Sie sich trotzdem! Sie werden bei künftigen Stellenausschreibungen berücksichtigt.
Registrieren Sie sich