Aceptar todos
Configurar
Sólo las necesarias
Esta oferta de empleo está fuera de línea
¿Te gustaría buscar ofertas de trabajo similares?
Haz clic aquí

company_seo_logo Specjalista ds. kadr i płac

Lugar de trabajo:

Polonia, Śląskie, Sosnowiec

Sector:

Contabilidad/Auditoría

Función:

Contador / Nóminas

Sede: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
Fecha última actualización: 03/01/2023

Descripción oferta de empleo

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. kadr i płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- sporządzanie umów o pracę, zaświadczeń

- sporządzanie świadectw pracy

- prowadzenie akt osobowych

- naliczanie wynagrodzeń

- sporządzanie raportów dla klientów w excelu

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość prawa pracy- dobra znajomość programu Excel

- komunikatywność, dobra organizacja pracy

- wykształcenie: średnie lub wyższe

- znajomość programu Gang  będzie atutem

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

- pracę w dogodnej lokalizacji w nowoczesnym biurze z prywatnym parkingiem

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database.
Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates.
By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl.

Employment agency certificate: 13347

Más detalles

Tipo de contrato:Trabajo a tiempo indefinido

Mapa

Compartir esta oferta de empleo
  No mostrar este mensaje de nuevo
¿No has podido encontrar una oferta de empleo adecuada para ti?
De todos modos, registra tu perfil! Te tendrán en consideración para oportunidades futuras.
Regístrate