Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

company_seo_logo Pracownik montażu

Place of work:

Holandia, South Holland, Nieuwerkerk

Sektor:

Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna

Zawód/Specjalizacja:

Budownictwo

Oddział: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
Data ostatniej aktualizacji: 06/02/2023

Opis oferty

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta -holenderska agencja pracy- , poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik montażu (1 osoba)

Opis stanowiska:

  • Montaż okładzin stalowych, dachowych i ściennych
  • Miejsce pracy: Nieuwerkerk (i inne lokalizacje w południowo-zachodniej Holandii)
  • Praca od zaraz na dłuższy okres czasu
  • Praca 40h tygodniowo

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnej pracy
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód - mile widziane
  • Chęć do uczestniczena w kursach prowadzonych przez firmę

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • Umowa o pracę na warunkach holenderskich - zatrudnienie przez holenderską agencją pracy
  • Pomoc w relokacji - 125 euro/tydzień za 1-osobowy pokój , 100 euro/tydzień za 2-osobowy pokój
  • Wynagrodzenie tygodniowe 450-470 euro netto (po odcięciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (najlepiej w języku angielskim)za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Mapa

  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się