Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

company_seo_logo Key Account Manager (branża FMCG)

Place of work:

Polska, Mazowieckie, Halinów

Sektor:

Przemysł chemiczny

Zawód/Specjalizacja:

Sprzedaż

Oddział: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
Data ostatniej aktualizacji: 31/01/2023

Opis oferty

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją kosmetyków oraz chemii gospodarczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager (branża FMCG)

Zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy - produkty kosmetyczne i chemicznne w opakowaniowych doypack
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie klientów z całej Polski
  • Poszukiwanie możliwości handlowych, analizowanie i otwieranie nowych kanałów sprzedaży
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez wysoki poziom usług i wysoką dbałość o relacje
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów kosmetycznych i chemicznych
  • Znajomość rynku kosmetycznego, chemicznego, chemii gospodarczej
  • Znajomość trendów i kierunków rozwoju na rynku doypack
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Mapa

Powiązane oferty

Polska, Mazowieckie, Polska

Orienta Polska Sp. z o.o.- jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną (nr 1334), wspierającą pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.         Rekrutujemy pracowników na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach, a nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące realizowanych projektów.        Obecnie prowadzimy rekrutację dla organizacji specjalizującej się w produkcji klejów dla rozmaitych typów przemysłu m.in. motoryzacja, meble, tapicerstwo, FMCG, branża materiałów budowlanych,      W związku z rozszerzeniem działu klejów skrobiowych poszukujemy pracownika do 9. osobowego zespołu handlowego na stanowisko:       Przedstawiciel Handlowy         Naszym kandydatom proponujmy:        Stabilne zatrudnienie w belgijskiej firmie nastawionej na rozwój technologii, posiadającej własne centra badawcze; o dobrej opinii wśród pracowników i stabilnej pozycji na lokalnym rynku pracy    Umowę o pracę- pierwsza na okres próbny, potem na czas nieokreślony    Samochód służbowy klasy. VW Golf Combi do użytku prywatnego     Stawkę podstawowego wynagrodzenia na początek 6000 PLN brutto    Premię miesięczną (do 1500 brutto) oraz kwartalną (do 3000 brutto)    Imprezy integracyjne    Świadczenia z ZFŚS    Po okresie wdrożenia możliwą pracę zdalną 1 dzień biurowy w tyg. / reszta tygodnia w terenie u klientów      Wdrożenie w poznanie produktu – szkolenia, wyjazdy z doświadczonymi handlowcami    Stałe wsparcie przełożonego, współpracowników oraz działu marketingu    Dużą swobodę działania          Nasz Ideał kandydata:      Posiada doświadczenie w budowaniu relacji z klientami i sprzedaży produktów    Gotowy jest do pracy w delegacji - 80% czasu pracy do wyjazdy/ 20% czasu pracy to praca w biurze (wyjazdy tylko na terenie Polski)    Komunikuje się w języku angielskim na poziomie min. B1    Ma czynne prawo jazdy kat. B    Zadania wykonuje dokładnie, rzetelnie i sumiennie    Jest osobą uśmiechniętą, pełną energii i otwartą          Nasz pracownik będzie odpowiedzialny za:    Obsługę klientów B2B (sektor firm produkcyjnych) - 20% starych klientów i 80% budowanie nowych długotrwałych relacji    Przeprowadzanie rozmów handlowych    Finalizacja procesu sprzedaży i podpisywanie umów z klientami    Reprezentowanie firmy na targach, spotkaniach biznesowych    Analiza rynku oraz konkurencji i sporządzanie raportów    Raportowanie działań w CRM          Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to zapraszamy do kontaktu.
12/10/2023
  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się