Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

company_seo_logo Specjalista/ka ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

Place of work:

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Sektor:

Elektronika / Automatyka

Zawód/Specjalizacja:

Sprzedaż

Oddział: Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2
Data ostatniej aktualizacji: 18/01/2023

Opis oferty

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty/ki ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

Obowiązki:

  • Prowadzenie sprzedaży oferowanych przez firmę produktów;
  • Realizowanie czynności działu sprzedaży, m.in. tworzenie ofert handlowych, baz danych;
  • Reprezentowanie firmy oraz m.in. udział w targach branżowych;
  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami zagranicznymi;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach międzynarodowych (B2B);
  • Kontrolowanie prawidłowej realizacji zamówień;
  • Analiza rynku i konkurencji na terenie obsługiwanych rynków.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć podjęcia stałej, pełnoetatowej pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także pakiet benefitów socjalnych (karta Multisport oraz opieka medyczna);
  • Atrakcyjne warunki finansowe dostosowane do doświadczenia oraz umiejętności kandydata;
  • Wdrożenie oraz przyuczenie do stanowiska;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

Mapa

Powiązane oferty

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Location: Warsaw  Orienta Polska Sp. z o.o. is a part of the international Group Orienta, operating as the employment agency registered by No. 13347. We have twenty years of experience in the Italian labor market, positioning us in the forefront of the most important companies specializing in human resources management. For our client  we are looking for Sales Specialist with foreign languages  Responsibilities: - Conducting sales of products offered by the company; - Creation of commercial offers, and presentations; - Taking care of positive relations with foreign customers; - Acquiring new customers in international markets; - Analyzing the market and competition in the served markets.   Requirements: - Knowledge of English (B2/C1); - Good knowledge of an additional foreign language (Arabic, French, Italian, German, Turkish, Greek, Croatian, Dutch, Spanish, and Romanian) ; - Knowledge of the Polish language isn't required; - Sales experience is welcome; - Communication skills;   We offer: - Stable employment conditions; - Salary based on the system of base + bonus depending on experience and skills; - Flexible working hours; - Non-wage benefits;   Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl. Certyfikat agencji pracy: 13347
02/08/2022
  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się