Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni

company_seo_logo Technik Utrzymania Ruchu - 2 zmiany

Place of work:

Polska, Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie

Sektor:

Przemysł metalowy

Zawód/Specjalizacja:

Inny

Oddział: Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2
Data ostatniej aktualizacji: 24/10/2023
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

generic user img

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej (metalurgia), poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie opierające się o system podstawa + premia;
  • Dodatek pieniężny za dojazd do pracy 140 pln / miesięcznie
  • 150 pln / miesięcznie doładowane na kartę – dobrowolność wykorzystania
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00), bez weekendów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Świadczenia pieniężne: urlopowe & „wczasy pod gruszą" oraz bony świąteczne

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn,
  • Konserwacja maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie okresowych przeglądów maszyn,
  • Nadzór nad poprawnością działania maszyn,
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (elektrycznych i pneumatycznej)
  • Prowadzenie diagnostyki i naprawy urządzeń przemysłowych
  • Doświadczenie w naprawie maszyn w obszarze: mechaniki, automatyki, elektryki

Mile widziane:

  • Umiejętności programowania, konfigurowania i obsługi elementów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich, falowników, regulatorów, itp.),
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV
  • Język angielski poziom komunikatywny

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

Mapa

  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się