Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

company_seo_logo Key Account Manager - Branża Energetyczna

Place of work:

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Sektor:

Energia

Zawód/Specjalizacja:

Zarządzanie sprzedażą

Oddział: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
Data ostatniej aktualizacji: 11/04/2023

Opis oferty

O Nas:  Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 13347, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

O Kliencie: Firma włoska oferująca kompleksowe rozwiązania do zarządzania energią w budynkach. Oferowane rozwiązanie dla klientów B2B obejmuje wsparcie w zakresie monitorowania zużycia energii, sterowanie ogrzewaniem, chłodzeniem i wentylacją.

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Wrocław (ul. Wawrzyniaka)

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy – rozwiązania dedykowane dla firm do monitorowania zużycia i zarządzania energią w budynkach,
  • Budowanie relacji biznesowych z klientami B2B,
  • Zarządzanie relacjami z klientami i partnerami w celu prezentacji rozwiązań dostarczanych przez urządzenia i optymalizacji kosztów zużycia energii,
  • Teren działania: cała Polska.

 Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z Klientami i bezpośrednim przełożonym (poziom minimum B2),
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B w sektorze energetycznym,
  • Wiedza z zakresu inżynierii i/lub architektury, oraz dogłębna znajomość inżynierii instalacji (systemów grzewczych, chłodniczych lub wentylacyjnych) oraz systemów sterowania / automatyki budynków (BMS, itp.),
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski (90% to praca stacjonarna, a tylko w 10% to podróże służbowe),
  • Samodzielność w pracy i autonomia w zarządzaniu relacjami z klientami i partnerami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B (do wyboru),
  • Wynagrodzenie miesięczne 7000 - 9500 zł brutto + premie uzależnione od sprzedaży,
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Rodzinną atmosferę i krótki proces decyzyjny,

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Mapa

  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się