Accept
View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Kierownik oddziału

Miejsce: Polska, Małopolskie, Kraków
data: 07/09/2018
Sektor: Elektronika / Automatyka
Zawód/Specjalizacja: Kadra zarzadzająca
Oddział: Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją systemów zabezpieczeń poszukujemy Kierownika oddziału.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy zespołu handlowego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oddziału
  • Doradztwo handlowe
  • Nadzorowanie procesów handlowych prowadzonych przez pracowników oddziału
  • Koordynacja procesów sprzedażowych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technologicznych. Doświadczenie w sprzedaży systemów zabezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja) lub ekonomiczne
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (w tym na inne stanowiska) oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom. Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie mojego cv w bazie kandydatów Orienta Polska.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.