Accept
View details

Inżynier jakości z językiem niemieckim

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 21/08/2018
Sektor: Motoryzacja / Przemysł samochodowy
Zawód/Specjalizacja: Inżynieria / Planowanie
Oddział: Warszawa, Łucka 18 lok. 7
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Inżyniera jakości ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z pierwszymi wzorami dla nowych klientów
  • Organizowanie i nadzorowanie pomiarów nowo-uruchamianych wyrobów
  • Przeprowadzanie analiz jakościowych procesów i wyrobów z wykorzystaniem poznanych metod i technik jakościowych oraz udział przy opracowywaniu dokumentacji procesowej
  • Nadzorowanie reklamacji od klienta, prowadzenie analiz na portalach jakościowych klienta
  • Bieżąca analiza wadliwości na wydziałach
  • Udział w zespołach powoływanych do rozwiazywania problemów jakościowych
  • Reprezentowanie Działu Jakości w kontaktach z klientami i dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego lub włoskiego
  • Minimum 2-letnie doświadczenie, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi środkami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość metod i technik jakościowych służących do rozwiazywania problemów jakościowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Powiązane oferty

0

Polska, Śląskie

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Inżyniera jakości. Zakres obowiązków: - Sporządzanie dokumentacji związanej z pierwszymi wzorami dla nowych klientów - Organizowanie i nadzorowanie pomiarów nowo-uruchamianych wyrobów - Przeprowadzanie analiz jakościowych procesów i wyrobów z wykorzystaniem poznanych metod i technik jakościowych oraz udział przy opracowywaniu dokumentacji procesowej - Nadzorowanie reklamacji od klienta, prowadzenie analiz na portalach jakościowych klienta - Bieżąca analiza wadliwości na wydziałach - Udział w zespołach powoływanych do rozwiazywania problemów jakościowych - Reprezentowanie Działu Jakości w kontaktach z klientami i dostawcami Wymagania: - Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem - Minimum 2-letnie doświadczenie, mile widziane w branży motoryzacyjnej - Umiejętność czytania rysunków technicznych - Umiejętność posługiwania się podstawowymi środkami kontrolno-pomiarowymi - Znajomość metod i technik jakościowych służących do rozwiązywania problemów jakościowych - Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Pracę w międzynarodowym środowisku
05/09/2018
1 Nowość!

Polska, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław Orienta Polska poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Serwisu do pracy w firmie zajmującej się serwisem maszyn i urządzeń, min. koparek, ładowarek, wózków widłowych. W skład obowiązków wchodziła by między innymi: diagnostyka, naprawa/regulacja usterek w układach hydraulicznych, w podzespołach elektronicznych, praca zgodnie z dokumentacją techniczną oraz sporządzanie dokumentacji serwisowej, bieżąca obsługa klienta, również mobilna. Wymagania: - Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - Wykształcenie minimum średnie techniczne, - Komunikatywna znajomość języka angielskiego, w tym języka technicznego; - Prawo jazdy kat. B.   Oferujemy: - Praca w oparciu o umowę o pracę; - Jednozmianowy system pracy; - Dobre warunki finansowe oparte o system podstawa + premia.
15/10/2018
  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.