Accept
View details

Pracownik Techniczny

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 05/06/2019
Sektor: Transport
Zawód/Specjalizacja: Transport
Oddział: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta: firmy działającej w sektorze IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opieka techniczna nad dedykowanym biurem lub biurami
  • Drobne naprawy
  • Montaż mebli
  • Instalacja sprzętu
  • Przewóz mebli i sprzętu do biura lub biur

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności typu ,,Złota Rączka'
  • Co najmniej dobra obsługa komputera
  • Predyspozycje do tego typu pracy
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym etacie
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych
  • Możliwość dodatkowo płatnych dyżurów weekendowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Strefę Relax, Owocowe dni, piłkarzyki i inne atrakcje :)
  • Wynagrodzenie w widełkach 2500-3000 netto

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Inna

mapa

Powiązane oferty

0

Polska, Mazowieckie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.  Obecnie dla naszego klienta: firmy działającej w sektorze IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Kierowca Kat. B     Zakres obowiązków: - Transport mebli i produktów spożywczych do biur - Prowadzenie samochodu typu Van - Pomoc lub samodzielny montaż mebli - Pomoc lub samodzielna instalacja sprzętu - Podczas braku przewozu opieka techniczna nad dedykowanym biurem   Oczekiwania: - Prawo jazdy kat. B - Co najmniej dobra obsługa komputera - Predyspozycje do tego typu pracy - Komunikatywność i wysoka kultura osobista   Mile widziane: - Umiejętności typu ,,Złota Rączka'   Oferujemy: - Pracę w pełnym etacie - Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych - Możliwość dodatkowo płatnych dyżurów weekendowych - Elastyczne godziny pracy - Kartę Multisport - Pakiet medyczny - Strefę Relax, Owocowe dni, piłkarzyki i inne atrakcje :) - Wynagrodzenie w widełkach 2500-3000 netto   Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.
05/06/2019
  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.