Accept
View details

Elektryk

Location: Iceland, Reykjavík, Reykjavík
Date: 14/11/2018
Sector: Electronic industry/Automation
Role: Other
Office: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
activities

Job ad description

Verify your compatibility with this job ad

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego islandzkiego klienta, poszukujemy Elektryka.

Miejsce pracy: Reykjavik

Zakres obowiązków:

  • Prace elektryczne
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek

Wymagania:

  • Formalne wykształcenie – elektryk
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako elektryk
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania schematów technicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na islandzkich warunkach
  • Umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Zakwaterowanie i przelot organizowane przez pracodawcę

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orientapolska.pl website.

More details

Job type:Temporary work with the aim of hiring for a permanent contract

Map

or
  Don’t show this message again
Couldn't you find any job ads suitable for you?
Anyway, register your profile! You will be considered for future opportunities.
Sign up