Přijmout vše
Konfigurovat
Pouze nutné

company_seo_logo Islandia_ kierowca kat. C+E

Place of work:

Island, Východní, Islandia

Sektor:

Letecké/letecké/námořní společnosti

Funkce/Pozice:

Přepravy

Pobočka: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
Last updated: 11/04/2024
činnosti

Popis inzerátu

Ověřte svou kompatibilitu s touto nabídkou

generic user img

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta z Islandii -islandzka agencja pracy- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E ze znajomością języka angielskiego

Informacje ogólne:

praca od zaraz

kontrakt zagwarantowany do 30 września lub dłużej

umowa islandzka podpisywana z islandzką agencją pracy

ilość godzin w miesiącu: 228

stawka netto za całość godzin: 4176 Euro/ 618.000 Koron

praca od wtorku do soboty

godziny pracy 16.00 do 3.30

dzienny dystans do przejechania: 400 km

zagwarantowane zakwaterowanie- koszt od 59.000 Koron

wyżywienie we własnym zakresie

koszt przelotu we własnym zakresie

Wymagania:

minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu ciężarówek kategorii C + E.

czynne prawo jazdy C+ E (z ważnym kodem 95 i kartą do tachografu).

komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny

gotowość do przedstawienia zaświadczenia o niekaralności

Opis stanowiska pracy:

Prowadzenie ciężarówki C + E z przyczepami.

Jazda z magazynu do magazynu, od węzła do centrum.

pomoc przy załadunku i rozładunku w magazynie.

Osoby zainteresowane ofertą zatrudnienia zapraszamy do kontaktu.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database.
Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates.
By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl.

Employment agency certificate: 13347

Více informací

Typ zaměstnání:Stálé zaměstnání

Mapa

Sdílejte tento pracovní inzerát
  Tuto zprávu již nezobrazovat
Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Zaregistrujte se a budete mít vždy přehled o nových nabídkách!
Registrovat